ÇETİN VİNÇ,

Kiralık Mobil Vinç Araç Parkurumuzda LIEBHERR marka profesyonel vinçlerle mobil vinç hizmeti vermekteyiz. 300 ton ve 90 metre kapasiteli kiralık LIEBHERR vinçlerimiz tecrübeli operatörlerimizin yönetiminde hizmetinizdedir.

Özellikle ağır makine ve techizat taşıma işlerinize yönelik en uygun fiyat ve profesyonel hizmet için bizi arayın. Mobil Vinçlerimizi, yurtiçi ve yurtdışı işleriniz için günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

Kiralık Sepetli Platform Araç parkurumuzda bulunan sepetli platformlarla yükseklerdeki işleriniz için en ideal çözümler sunuyoruz.

Özellikle dış cephe montaj - demontaj işleri, dış cephe temizliği gibi işler için en uygun fiyat ve profesyonel hizmet için bizi arayın. Kirakık Sepetli Vinçlerimiz tecrübeli operatörlerimizin yönetiminde hizmetinizdedir.Sepetli Vinçlerimizi, yurtiçi ve yurtdışı işleriniz için günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

Kiralık Vinçli Kamyon - Hiap (Hiyap Vinçler) Her türlü yükleme - boşaltma, elektrik trafolarının montajı, ağır sanayi makinalarının taşıma ve montajı ve bir çok ağır nakliye işleriniz için kiralık vinçli kamyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kiralık Vinçli Kamyonlarımızı, işleriniz için günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz.